Doprava na Sardinii

Sardinie – doprava

Sardinie je známá svými kouzelnými zátokami, průzračnou vodou a překrásnými písečnými plážemi. Vnitrozemí se dá díky odhaleným pozůstatkům dávných civilizací nazvat muzeem pod širým nebem, přesto je téměř nedotčeno turistikou.  Naše doprava na Korsiku vás zaveze do italského přístavu Livorno, odkud se již sami snadno přepravíte trajektem na Sardinii.

Cena dopravy do Livorna je 3000 Kč za obousměrnou dopravu.

Více informací nalezente na: Doprava na Korsiku

Doprava do Provence

Provence – doprava

Provence – perla jižní Francie, láká turisty a cyklisty, aby poznali její vynikající víno, levandulová pole, jeskyně, hluboké soutěsky, ale také kulturní památky a moře s plážemi a útesy. Naše doprava do Provence míří přes Lyon do malebného městečka Pernes les Fontaines, nedaleko známého města Avignon.

 

Cena dopravy je 3500 Kč za obousměrnou dopravu.

Více informací nalezente na: Doprava do Provence

Doprava na Ukrajinu

Ukrajina – doprava

Podkarpatská Rus – to jsou svobodné poloniny, roubené salaše a stáda ovcí, koňské povozy, zapadlé vesničky, dřevěné kostelíky a přívětiví lidé, … Naše doprava na Ukrajinu míří většinou do města Mukačevo, blízko hranic s Maďarskem a Slovenskem, nebo dále na východ do města Jasina. Odsud se můžete po Zakarpatské Ukrajině dále dopravit vlakem nebo autobusem…

Cena dopravy je 2000 Kč za obousměrnou dopravu.

Více informací nalezente na: Doprava na Ukrajinu

Doprava na Korsiku

Korsika – doprava

Korsika – krásný ostrov s divokými horami, křišťálově čistými jezery, malebnými městečky a písečnými plážemi poskytuje ideální podmínky pro horskou turistiku, cyklistiku, poznávání historie, ochutnávku specialit i koupání v moři. Naše doprava na Korsiku vás zaveze do korsického přístavu Bastia nebo můžete vystoupit už v italském přístavu Livorno, odkud se snadno přepravíte trajektem na Korsiku nebo Sardinii.

 

Cena dopravy je 3000 Kč za obousměrnou dopravu jen do Livorna, 5000 Kč za obousměrnou dopravu na Korsiku včetně dopravy trajektem.

Více informací nalezente na: Doprava na Korsiku

Doprava do Černé Hory

Černá Hora – doprava

Černá Hora – nádherná země s monumentálními horami, jezery, hluboce zaříznutými říčními kaňony, ale také se zelenými pastvinami, salašemi a stády ovcí, krav a koní. Naše doprava do Černé Hory míří většinou do města Žabljak a zpět z Kolašinu. Žabljak je ideálním výchozím místem pro nástup na Durmitor a Sinjajevinu, Kolašin a Mojkovac na Bjelasicu.

Cena dopravy je 3000 Kč za obousměrnou dopravu.

Více informací nalezente na: Doprava do Černé Hory

Doprava do Rumunska

Rumunsko – doprava

Rumunské hory – nejopuštěnější pohoří v Evropě je cílem horských turistů, cyklistů i dobrodruhů, které láká toulání se v horách a údolích, kde se zastavil čas. Naše doprava do Rumunska míří do města Arad nebo Oradea a dále do pohoří Rodna, Maramureš, Apuseni, Retezat, Fagaraš, Paring, Sureanu, Lotru, Vilcan, Tarcu, …

Cena dopravy je 1900 Kč za obousměrnou dopravu jen do Aradu nebo Oradei, 2200 Kč za obousměrnou dopravu dále do Rumunska.

Více informací nalezente na: Doprava do Rumunska