Doprava na Ukrajinu

Aktualizace: V letošním roce dopravu na Zakarpatskou Ukrajinu nenabízíme. Děkujeme za pochopení.


Společně se zájezdy na Ukrajinu od CK Alpina máte možnost se dostat na Podkarpatskou Rus (Zakarpatskou Ukrajinu). Trasy, výstupní a nástupní místa jsou vždy předem dané dle zájezdu. Termíny není možné kombinovat mezi sebou a každý spoj tam je vázán i na spoj zpět.

Nejčastější zastávky jsou: Berehovo, Mukačevo, Jasina a zpět.

CENY

2000 Kč obousměrná doprava
1000 Kč příplatek za přepravu kola za oba směry
150 Kč příplatek za další zavazadlo či překročení váhy

V ceně přepravy je 1 zavazadlo do 20 kg + jedno malé příruční zavazadlo do 5 kg, překročení váhy nebo další zavazadlo je nutno nahlásit předem, abychom se do busu vešli. Přeprava kola je možná pouze po předchozí domluvě.

TERMÍNY

Aktuálně nenabízíme termíny dopravy. Termíny přidáme podle obsazenosti zájezdů na Ukrajinu. V případě zájmu nás můžete kontaktovat.

TRASA

Trasy dopravy jsou různé podle konkrétního zájezdu. Nejčastější zastávky jsou:

Pravidelné zastávky v ČR a SR

Čas a místo odjezdu upřesníme v závěrečných informacích, které posíláme asi 3 týdny před odjezdem, zde uvedené časy jsou pouze přibližné.

Směr Brno – Ukrajina

Směr Ukrajina – Brno

Čas a nástupní místo zpět si domluvíte v autobuse s průvodcem během cesty na Ukrajinu. Prosíme, abyste respektovali čas určený průvodcem.

Ostatní zastávky záleží na domluvě s námi. V případě, že chcete vystupovat či nastupovat jinde, než je zde uvedeno, předem s námi zkonzultujte, jestli je to možné!

Uvedené časy jsou pouze orientační, rozhodně je nemůžeme garantovat, během tak dlouhé trasy může dojít až k několikahodinovým odchylkám. Na hranicích s Ukrajinou se čeká většinou kolem 3 hodin, ale čekání může být i delší.

Více informací o Ukrajině naleznete zde: Doprava na Ukrajině


Využijte dopravu na Ukrajinu nebo můžete vyzkoušet zájezdy CK Alpina na Ukrajinu se zaměřením na přechody hor, turistiku a cyklistiku

alpina_728x90_prechody01

Comments are closed