O nás

Autobusová doprava JENDA – svobodné cestování

Autobusovou dopravu JENDA – Jihoalpský a Karpatský Expres založil v roce 1992 Pavel Jeník z Libiny na Šumpersku a provozoval ji pod názvem Cestovní agentura Jenda. Od roku 2009 je jejím provozovatelem CK Alpina, která tak navazuje na její šestnáctiletý úspěšný provoz.

Nabízíme vám cenově výhodnou zájezdovou přepravu, jejímž využitím a případnou kombinací s místní dopravou lze ušetřit nemalou částku, oproti klasickému zájezdu. Vaše cestování bude zcela svobodné, místa nástupů a výstupů, program, cíle, aktivity a odpočinkové dny si volíte sami.

V letošním roce jezdí obousměrná doprava do Rumunska, na Ukrajinu, do Černé Hory, na Korsiku a do Provence. Občas máme příležitostnou nabídku dopravy společně se zájezdy CK Alpina i do jiných zemí.

V ceně je obsažena pouze přeprava. Předpokládáme, že všichni máte svůj program, finanční a veškeré další zajištění na celou dobu pobytu v cizině. Pokud však vyžadujete komplexnější služby (zajištěný a vyzkoušený program, průvodce, dopravu po celou dobu zájezdu, případně i stravu nebo ubytování apod.), můžete se obrátit na naši cestovní kancelář (nebo kteroukoliv jinou CK) nabízející aktivní dovolenou a zájezdy se zaměřením na horskou turistiku, cyklistiku, ferraty, expedice a zimní hory.

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a získejte nejčerstvější informace o našich autobusových linkách, cílových zemích a slevách na dopravu:

Facebook Stránka od CA Jenda

Comments are closed