Doprava do Černé Hory

Společně se zájezdy do Černé Hory od CK Alpina máte možnost se dostat do podhůří černohorských hor. Trasy a výstupní a nástupní místa jsou vždy předem dané dle zájezdu. Termíny není možné kombinovat mezi sebou a každý spoj tam je vázán i na spoj zpět.

Nejčastější zastávky jsou: Pljevlja, Žabljak (pohoří Durmitor), Bijelo Polje, Mojkovac, Kolašin (pohoří Bjalasica), Berane a Plav (pohoří Prokletije).

CENY

3000 Kč obousměrná doprava
1000 Kč příplatek za přepravu kola
150 Kč příplatek za další zavazadlo či překročení váhy

V ceně přepravy je 1 zavazadlo do 20 kg + jedno malé příruční zavazadlo do 5 kg, překročení váhy nebo další zavazadlo je nutno nahlásit předem, abychom se do busu vešli. Přeprava kola je možná pouze po předchozí domluvě.

TERMÍNY

Aktuálně nenabízíme termíny dopravy. Termíny přidáme podle obsazenosti zájezdů do Černé Hory. V případě zájmu nás můžete kontaktovat.

TRASA

Trasy dopravy jsou různé podle konkrétního zájezdu. Zastávky jsou:

  • Pljevlja
  • Žabljak
  • Mojkovac – autobusové nádraží
  • Bijelo Polje – křižovatka Mojkovac, Bijelo Polje, Berane cca 5 km z centra města Bijelo Polje na jih

Ostatní zastávky záleží na domluvě.

Pravidelné zastávky v ČR a SR

Směr Brno – Černá Hora

Čas a místo odjezdu upřesníme v závěrečných informacích, které posíláme asi 3 týdny před odjezdem, zde uvedené časy jsou pouze přibližné.

Směr Černá Hora – Brno

Nástupní místa i časy na zpáteční cestu si upřesníte cestou do Černé Hory v autobuse s průvodcem zájezdu. Prosíme, abyste respektovali čas určený průvodcem.

Ostatní zastávky se liší konkrétním zájezdem a záleží na domluvě s námi. V případě, že chcete vystupovat či nastupovat jinde, než zde uvádíme, předem s námi zkonzultujte, jestli je to možné!

Uvedené časy jsou pouze orientační, rozhodně je nemůžeme garantovat, během tak dlouhé trasy může dojít až k několikahodinovým odchylkám. Na hranicích HU/SRB se obvykle čeká 1-5 hod, většinou se stihne do 2 hod, hranice SRB/MN asi 0,5-1 hod.

Více informací o Černé Hoře naleznete zde: Doprava v Černé Hoře, Žabljak, Kolašin, Mojkovac

 


Využijte dopravu do Černé Hory nebo můžete vyzkoušet zájezdy CK Alpina do Černé Hory se zaměřením na přechody hor, turistiku a cyklistiku

alpina_728x90_cernahora01

Comments are closed