Doprava do Černé Hory

Společně se zájezdy do Černé Hory od CK Alpina máte možnost se dostat do podhůří černohorských hor. Trasy a výstupní a nástupní místa jsou vždy předem dané dle zájezdu. Termíny není možné kombinovat mezi sebou a každý spoj tam je vázán i na spoj zpět.

Nejčastější zastávky jsou: Pljevlja, Žabljak (pohoří Durmitor), Bijelo Polje, Mojkovac, Kolašin (pohoří Bjalasica), Berane a Plav (pohoří Prokletije).

CENY

3000 Kč obousměrná doprava
1000 Kč příplatek za přepravu kola
150 Kč příplatek za další zavazadlo či překročení váhy

V ceně přepravy je 1 zavazadlo do 20 kg + jedno malé příruční zavazadlo do 5 kg, překročení váhy nebo další zavazadlo je nutno nahlásit předem, abychom se do busu vešli. Přeprava kola je možná pouze po předchozí domluvě.

TERMÍNY

Číslo Odjezd z ČR Odjezd z Černé Hory Oblast Rezervace
238 12.7.2018 22.7.2018 Durmitor, Bjelasica, Komovi Rezervovat

Další termíny dopravy přidáme v březnu podle obsazenosti zájezdů do Černé Hory. V případě zájmu o jiné termíny nás také můžete kontaktovat.

TRASA

Bělěhrad, Čačak, Užice (cca 11:00), Prijepolje, dále jsou zastávky různé podle jednotlivých termínů:

  • č. 238 – tam: Pljevlja (cca 13:00), Žabljak (cca 15:00); zpět: Mojkovac – autobusové nádraží (cca 13:30), Bijelo Polje – křižovatka Mojkovac, Bijelo Polje, Berane cca 5 km z centra města Bijelo Polje na jih (cca 14:15)

Ostatní zastávky záleží na domluvě.

Pravidelné zastávky v ČR a SR

Směr Brno – Černá Hora

Čas a místo odjezdu upřesníme v závěrečných informacích, které posíláme asi 3 týdny před odjezdem, zde uvedené časy jsou pouze přibližné.

Směr Černá Hora – Brno

Nástupní místa i časy na zpáteční cestu si upřesníte cestou do Černé Hory v autobuse s průvodcem zájezdu. Prosíme, abyste respektovali čas určený průvodcem.

Ostatní zastávky se liší konkrétním zájezdem a záleží na domluvě s námi. V případě, že chcete vystupovat či nastupovat jinde, než zde uvádíme, předem s námi zkonzultujte, jestli je to možné!

Uvedené časy jsou pouze orientační, rozhodně je nemůžeme garantovat, během tak dlouhé trasy může dojít až k několikahodinovým odchylkám. Na hranicích HU/SRB se obvykle čeká 1-5 hod, většinou se stihne do 2 hod, hranice SRB/MN asi 0,5-1 hod.

Více informací o Černé Hoře naleznete zde: Doprava v Černé Hoře, Žabljak, Kolašin, Mojkovac

 


Využijte dopravu do Černé Hory nebo můžete vyzkoušet zájezdy CK Alpina do Černé Hory se zaměřením na přechody hor, turistiku a cyklistiku

alpina_728x90_cernahora01

Comments are closed